KAMPANYALI ÜRÜNLER Yeni Gelenler Bizim Seçtiklerimiz Popüler Ürünler

Kategoriler

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Bildirimi

 

1-     Fanlarburada.com, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi(isim,yaş,cinsiyet,adres ve email vs) sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler ile ,ilgi alanlarınıza yönelik sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve fanlarburada.com’a  üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde tutulmaktadır
 

2-    Fanlarburada veri bankasında toplanan bu bilgiler, belirli aralıklarla gönderilecek olan dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Fanlarburada bünyesinde kullanılmaktadır.

 

3-    Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Fanlarburada.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Fanlarburada iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
 

4-    Fanlarburada, iş bu gizlilik politikası ve Kullanıcı sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde  üyelik formlarından topladığı bazı bilgileri, söz konusu üye kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de kesinlikle satmamaktadır.

 

5-    Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 

6-    Ayrıca fanlarburada.com’da ‘GeoTrust’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.
 

7-    Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128 bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankalara ulaşmakta ve 3D Secure teknolojisi ile  provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece banka tarafından görülüp Fanlarburada tarafından görülmemektedir. Kredi kartı bilgileriniz güvenlik nedeniyle, Fanlarburada bünyesinde saklanmamaktadır.
 

8-    Fanlarburada’nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.fanlarburada.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonuç a gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Fanlarburada’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.


 

Herhangi bir zamanda günlük mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz maillerin alt kısmında bulunan “E-Bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e- bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.
 

Haftaiçi            :  09.00 -18.00 arası

Cumartesi        :  09.00 -15.30 arası

 

Müşteri Hizmetleri

0850 441 2293 no’lu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

info@fanlarburada.com E-posta ile iletişime geçebilirsiniz.